Dotsa Platinum

Silikonlu Havuz Cam Mozaikleri

“DOTSA PLATINUM” POLYURETHAN SİSTEMİN  YENİLİKÇİ VE GÜVENİLİR YAPISININ AVANTAJLARI

DOTSA PLATINUM'U TERCİH ETMENİZ İÇİN BİR ÇOK NEDENİNİZ VAR

Cam Mozaik Plaka Arkası % 97'den Fazla Yapışma Yüzeyi İle Maksimum Tutunmayı Sağlar. Yapı Kimyasal Türü Yapıştırıcıdan Etkilenmeyen Kopmaya Ve Dökülmeye Dayanıklı Olan, Ployurethan Zırhı İle Ürünün Tamamını Bir Ağ Gibi Kuşatıp, Cam Mozaiklerin Geçiş Aralıklarında Halkalar Oluşturarak, Uygulama Bitiminde, Her Bir Mozaik Taşının Birbirine Sapasağlam Ve Sıkıca Kenetlenmesini Sağlayarak,  Dökülme Ve Kopma Riskini Ortadan Kaldırır. Elastik Ve Dayanıklı  Yapısıyla Hızlı Ve Kolay Uygulanır. DOTSA PLATINUM Ürün Uygulaması,  İşçilik Hatalarının Önüne Geçer. Yapıştırıcı Uygulaması Sonrasında, Yapıştırıcı Kuruyana Kadar, DOTSA PLATINUM Cam Mozaik Plakası, Uygulandığı Alandan Sökülmek Suretiyle, Defalarca Temizlenip Tekrar,  Tekrar Uygulanabilir. Sağlam Ve Dayanıklı Yapısı Sayesinde Sıcak, Soğuk, Kar Ve Yağmurdan Etkilenmez. Uzun Seneler Boyunca, Değişken İklim Şartlarına Uyum Sağlar Ve İlk Günkü Gibi Uygulanabilir.

DOTSA PLATINUM KALİTENİN VE ZERAFETİN ADIDIR

DOTSA PLATINUM; Sağlam Cam Mozaik Tarafından İleri  Ve Son Teknoloji Kullanılarak Daha Hızlı Ve Mükemmel Cam Mozaik Uygulaması İçin Geliştirilen Yeni Bir Sistemdir. DOTSA PLATINUM Yapışacağı Yüzeye %97 Tutunma Performansı Sağlar, Cam Mozaik Plakalarının Dökülme Riskini Ortadan Kaldırır.

“SAĞLAM”  MARKASININ TEKNOLOJİK YÜZÜ DOTSA PLATINUM

Sağlam Cam Mozaik’in Yenilikçi Teknolojik Yüzü DOTSA PLATINUM Polyurethan Sistemi İle Mozaikler Birbirine Zincir Halkaları Gibi Tutunur, Plakayı Zırh Gibi Korur. DOTSA PLATINUM Polyurethan Sistem, Kopmaz, Dayanıklı Ve Esnek Yapısı İle Cam Mozaiklerin Uygulandığı Tüm Yüzeylere Sağlam Ve Daha Güçlü Yapışmasını Sağlar.

SU GEÇİRMEZ YAPISIYLA, NEMDEN VE RUTUBET’TEN ETKİLENMEZ

DOTSA PLATINUM Polyurethan Sistem, Eski Sistem Olan Kağıt Ve File Taşıyıcılı Cam Mozaiklerin Islanması yada Nem Alması Durumunda Cam Mozaiklerin Plakalardan Dökülme Ve Kopma Sorununu Tamamen Ortadan Kaldırır. Kağıt Ve Pvc Taşıyıcılı Cam Mozaik Sistem Uygulamaları Sonucunda, Mozaik Yüzeylerinde Kalan Kağıt Ve Tutkal, İzlerini Temizlemek,  Kağıtların Ve PVC Etiketlerinin Söküm İşlemi Esnasında Plakalardan Kopan Cam Mozaiklerin Onarımı Ve Su Bazlı File Taşıyıcılarının Nemden Ve Sudan Etkilenerek Dökülme Gibi Yaşanan Problemlerin Önüne Geçerek Zaman Kaybını Önler. Dot Taşıyıcılı Sistemlerde; Esnek Olmayan Sert Malzeme Yapısı Nedeni İle Neme, Rutubete Ve Değişken Hava Yada Ortam Sıcaklığına Maruz Kalan Cam Mozaik Ürünleri Uzun Süre Depolanamaz, Uygulama Sırasında Ürün Plakalarında Tahribata Ve Dökülmelere Yol Açar. DOTSA PLATINUM Polyurethan Sistem, Isı, Soğuk Ve Neme Dayanıklı Polyurethan Yapısı Sayesinde Mozaiklerin  Her Mevsimde Uzun Yıllar Ve İlk Günkü Canlılık ta Depolanabilmesine Olanak Sağlar.

DOTSA PLATINUM İLE YAPIŞTIRICININ HARİKA UYUMU

DOTSA PLATINUM Polyurethan Sistem, Yenilikçi Teknolojisinde Kullanılan Özel Yapıştırıcısı,  SAĞLAM CAM MOZAİK Tarafından Geliştirilmiş Ve Siz Çok Kıymetli Müşterilerimizin Beğenisine Sunulmuştur. DOTSA PLATINUM Siz Değerli Müşterilerimize ;  Mükemmellik Ve Zerafet İçeren Uygulamalar Sunmaktadır. Esnek Ve Sağlam Yapısıyla Tüm Yüzeylere Kolaylıkla Uygulanabilir. Kolay Kesilip, Şekillendirilmesi Sayesinde, Uygulamalarınızın En Rahat Ve En Kolay Bir Şekilde Oluşturulmasına Olanak Sağlar.

Memnuniyetiniz Neyi Gerektiriyorsa, YANINIZDAYIZ.                                                          

SAYGILARIMIZLA

Havuz Cam Mozaik Ürünleri

Tutamak ve Kaymaz Ürünleri